6 C
Скопје
четврток, февруари 22, 2018

Европскиот Институт за Менаџмент, Право и Дипломатија е основан во 2014 година, во Скопје, Република Македонија, од страна на проф.Д-р Зендел Абедин Шехи. Човекот со огромно искуство во менаџмент, меѓународно право и дипломатија, но и експерт за говор на тело и комуникација. Човекот со визија и сон…Читај повеќе

Метео

Скопје
light intensity drizzle
6 ° C
6 °
6 °
93%
1.5kmh
90%
пет
4 °
саб
3 °
нед
-6 °
пон
-6 °
вто
1 °